POCO X3 PRO kasa değişimi, cep telefonunuzun kasası çeşitli darbe ve düşürmeler sonucunda zarar gördüyse, POCO X3 Pro kasası yamuldu veya ezildiyse, telefonunuzun kasası kozmetik açıdan rahatsız edici bir duruma geldiyse teknik servisimizde POCO X3 Pro kasa değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • Her zarar görmüş cep telefonu kasasının değişmesine gerek yoktur, küçük çizik ve ezikler kasa değişimi gerektirmez.
  • Kasa değişimleri sırasında tercihen kasa rengi değiştirilebilir.
  • Cep telefonunuz için hem kasa hem ekran değişimi yaptırıp, cihazınızı isteğinize göre sıfırlayabilirsiniz.
  • Cep telefonunuzun kasasında oluşan ezikler zamanla ekrana baskı yaparak kırılmasına sebep olabilir, ciddi yamulma ve ezilmelerde mutlaka cihazınızın kasa değişimini yaptırın, aksi halde daha büyük masraflar açabilir.

Teknik servisimize geldiğinizde öncelikle kasası bozuk POCO X3 Pro cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda kasadan kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz,.

Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise kasası bozuk olan POCO X3 Pro cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde POCO X3 Pro cihazınınızın kasa değişimi tamir işlemlerine başlarız.

Kasa Değişiminiz Servisimizde aynı gün içerisinde onarılmaktadır, yedek parçanız stoklarımızda bulunmaması durumunda, aynı gün siparişi verilerek maksimum 2 içerisinde tedarik edilir ve onarım işlemlerinize devam edilir.

Cihazınızın onarım işlemleri bitiminde ortalama 1 saatlik kalite kontrol testimiz olmaktadır. Kalite kontrol testinden ürününüz aktif çalışır bir şekilde çıkmasının ardından sizleri aramaktayız.

Onarılan Ürününüzün Size Geri Gönderimi

Sizinle iletişime geçerek ürününüzün hazır olduğunuz bildirip kargo adresinizin teyidini yapılır.

Servisimiz tarafından başarılı bir şekilde onarımı tamamlanmış olan POCO X3 Pro ürününüz aynı gün içerisinde yurtiçi kargo firması ile adresinize yönlendirmekteyiz.

Kargoya teslime dilen ürünlerinizin kargo takip kodları bizlere iletmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza kargo firması tarafından SMS olarak yönlendirilmektedir.

POCO X3 PRO KASA DEĞİŞİMİ YAPILMASI GEREKEN DURUMLAR

  • Eğik Olan Kasa
  • Kırık Kasa
  • Kasa Renk Atmaları
  • Darbe Almış Kasalar
Sizler için buradayız...

Sizlere daha hızlı çözümler sunabilmemiz için servis talebi ileterek bize yazabilirsiniz.

Servis Talep Formu