Poco M3 Pro Ekran Değişimi fiyatı 400 TL den başlamaktadır. İşlemlerinizin tamamı alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 3 saat arasında yapılmaktadır.

Ekran Değişimi yapılırken cihazınızın içindeki bilgileriniz silinmez ve kaybolmaz. Yapılan işlemlerin tamamının 180 Gün ( 6 Ay ) yedek parça ve işçilik garantisi bulunmaktadır.

Tekrardan ekran kırılmasını önlemek için Poco M3 Pro Ekran Değişimi yapıldıktan sonra kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak takılır.

POCO M3 PRO EKRAN DEĞİŞİMİ

Poco M3 Pro ürününüzün ekranı darbe ve düşürme sonucu çatladı veya kırıldı ise değişmesi gereknmektedir..

Cihaz ekranında sararma, lekelenme veya ölü pikseller var ise bu durum ekran değişimi yapılarak giderilebilir..

Dokunmatik hassasiyetinde fark edilir bir bozulma mevcut ise Poco teknik servisimizde Ekran değişiminizi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Poco M3 Pro Ekran Değişimi, ön cam, dokunmatik ekran, iç ekran ve dış panel olmak üzere orijinal ekran ile komple değişmektedir, yapılan onarımlarınızın tamamında orijinal yedek parça kullanılmaktadır, Bu sayede dokunmatik hızı, hassasiyeti, ekran parlaklığı, çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.

POCO M3 PRO EKRAN DEĞİŞİMİ YAPILMASI GEREKEN DURUMLAR

  • Tam ekran bozuk
  • Kırık ekran
  • İşlevsel olmayan dokunuş
  • Ekran sorunu
  • Siyah ekran

Poco M3 Pro ekranı kırıldı, dokunmatik kendi basıyor, dokunmatik basmıyor, iç ekran kırılması, ekran çatlaması, ekran kalkması gibi darbe, düşme sonucu yaşanan ekranda görüntü gitmesi, ekranın mürekkebinin akması gibi lekelerin oluşması gibi arızalarınız uzman ekibimiz tarafından yapılan arıza tespit sonrası POCO ekran değişiminiz yapılarak onarımınız tamamlanmaktadır..

Sizler için buradayız...

Sizlere daha hızlı çözümler sunabilmemiz için servis talebi ileterek bize yazabilirsiniz.

Servis Talep Formu